Naše pouzdra

Výroba

IWB hybridní kydexová pouzdra jsou určena k vnitřnímu, skrytému nošení zbraně.
Kydexovou část IWB pouzdra vyrábíme z kydexu dováženého z USA. Nahřátý kydex se podtlakem tvaruje do požadovaného tvaru. Kožená podložka je vyrobena z prémiové hovězí kůže, jejíž střih je navržen pro celodenní skryté nošení zbraně. 
Veškerá výroba probíhá ručně a ke každému pouzdru přistupujeme individuálně. Před odesláním pouzdra zákazníkovi pouzdro řádně otestujeme, aby vše bylo nastaveno k maximální spokojenosti.

Technické informace

Naše hybridní vnitřní kydexová pouzdra Moon-Wolf jsou určená pro skryté nošení krátkých palných zbraní (IWB). Pouzdra v sobě kombinují skvělé vlastnosti kydexu a kůže. Jsou tak vhodné pro pohodlné celodenní nošení zbraně.

Hybridní vnitřní pouzdra jsou díky tvárnému kydexu detailně prolisovaná a pomocí těchto prolisů je držení zbraně velmi přesné. Podkladová hovězí kůže splyne s lidskou kůží a zbraň tak netlačí, jako je tomu u jiných pouzder.

Pouzdra jsou vyráběna z kydexu dováženého z USA a z prémiové hovězí kůže. Výroba probíhá vakuovým tvarováním, kdy se kydex po zahřátí na požadovanou teplotu tvaruje podtlakem do zvoleného tvaru. Celý výrobní proces hybridních kydexových pouzder byl a je detailně testován a na výrobu používáme výhradně ty nejkvalitnější materiály. Veškerá výroba probíhá ručně a ke každému pouzdru přistupujeme individuálně. Před odesláním pouzdra zákazníkovi výrobek řádně otestujeme, aby vše bylo nastaveno k maximální spokojenosti.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.