Blog

Víte, jaký je první dotaz klienta, který chce, aby mu agentura spravovala Instagram? Dotaz zní "Jak to mám udělat, když chci předat Instagram někomu dalšímu, kdo se mi o něj bude starat?" :)

Většina klientů se ptá, zda je SEO důležité s do jaké míry je nutné web optimalizovat. Domnívají se, že SEO je něco tajuplného pro internetové vyhledávače. Optimalizace webu je však důležitá jak pro vyhledávače, tak pro uživatele. SEO je o pochopení, co a jakým způsobem lidé hledají.

Budování zpětných odkazů značnou měrou přispívá ke zvyšování povědomí o značce a budování autority webu či e-shopu. Je to jeden z faktorů, který ovlivňuje pozici ve výsledcích vyhledávání. Efekt není sice vidět hned, ale vynaložené úsilí se časem vrátí. Výrazně podpoří zvýšení organické návštěvnosti a povědomí o značce.

Kvůli pandemii se kupní síla vychýlila z normálu a ovlivnila v mnoha segmentech návštěvnost, tržby, ale i chod celých firem. Některé firmy nestíhají, jiné naopak nemají do čeho píchnout a čekají, co bude dál. Nevíte, jak v této chvíli postupovat a jak nastavit váš byznys?